עורך דין קניית דירה תל אביב

עורך דין קניית דירה תל אביב טל לונדון

עורך דין קניית דירה תל אביב מייצג לקוחות אשר החליטו לרכוש דירה בעיר או בסביבותיה. מדובר על תהליך מורכב אשר במהלכו מועברים סכומים ניכרים למוכר, משולמים מיסים גבוהים ועוד. המשימות שהוא מבצע עבור לקוחו רבות וכוללות בדיקות מוקפדות. הוא אף מעורב בהכנת הסכם הרכישה. טל לונדון משרד עורכי דין עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

עורך דין קניית דירה תל אביב שמקפיד על כל פרט

עורך דין קניית דירה תל אביב מכיר את תחום עסקאות הנדל"ן בכלל ודירות בפרט היטב, ולכן, יש לו זווית ראייה רחבה על הנושא. עם זאת, הוא יודע להתמקד ספציפית בכל עסקה ומקפיד על כל פרט בתהליך הרכישה. הוא מבצע  בדיקות הכרחיות אודות דירת יד השנייה המוצעת למכירה. ראשית, בדיקת רישומה. היא יכולה להיות רשומה  בטאבו, במנהל מקרקעי ישראל או אצל החברה המשכנת. בדיקה כוללת את פרטי הנכס, כתובתו, גודלו, זהות בעליו ועוד. כמו כן, אם אין עליו משכון וכדומה. בדיקות חשובות מתבצעות ברשות המקומית ובוועדות לתכנון ובנייה המסונפות אליה. הוא מוודא שאין חריגות בניה, צווי הריסה לגביו ועוד. במידה והנכס נקי לגבי עניינים אלו אז יהיה ניתן לגשת לעריכת ההסכם אותו הוא מכין על פי הוראות החוק. היבט אחר שעורך הדין מתעכב ומסביר עליו הוא נושא מיסוי. הרוכש אמור לשלם מס רכישה ומיסים אחרים.

הסכם עם סעיפים שונים

ההסכם מאגד בתוכו את ההסכמות שהוסכם עליהם בעל פה. יש בו סעיפים נדרשים על פי חוק. הם כוללים את הסכומים המשולמים וסדר העברת הכספים, קנסות על הפרות סעיפים חשובים אחרים ותרופות עבורם, השארת כספים בנאמנות לטובתו עד להשלמת תשלומי המוכר על הנכס וכדומה.

ניהול משרד בעל מוניטין

טל לונדון משרד עורכי דין מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לקראת רכישה, הכנת הסכם מוקפדת, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים, התמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישרתו בשמחה נוספים.

עורך דין קניית דירה תל אביב טל לונדון

עורך דין קניית דירה תל אביב

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

עוד בנושא

עורך דין תמ"א 38 תל אביב
עורך דין תמ"א 38 תל אביב

עורך דין תמ"א 38 תל אביב טל לונדון עורך דין תמא 38 תל אביב מספק שירותיו הנאמנים ללקוחות המשתתפים בפרויקט זה. מדובר על פרויקט מורכב לחיזוק מבנים אשר במהלכו זוכה

קרא עוד »
עורך דין קניית דירה תל אביב
עורך דין קניית דירה תל אביב

עורך דין קניית דירה תל אביב טל לונדון עורך דין קניית דירה תל אביב מייצג לקוחות אשר החליטו לרכוש דירה בעיר או בסביבותיה. מדובר על תהליך מורכב אשר במהלכו מועברים

קרא עוד »
דילוג לתוכן