עורך דין תמ"א 38 תל אביב

עורך דין תמ"א 38 תל אביב טל לונדון

עורך דין תמא 38 תל אביב מספק שירותיו הנאמנים ללקוחות המשתתפים בפרויקט זה. מדובר על פרויקט מורכב לחיזוק מבנים אשר במהלכו זוכה בעל הדירה להטבות שונות. הוא חייב להתנהל מול רשות מקומית, קבלנים ויזמים וגופים אחרים. יש צורך בחתימה על הסכמים, בביצוע פעולות הכרוכות בבירוקרטיה רבה, בניהול משא ומתן ועוד. טל לונדון משרד עורכי דין עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

עורך דין תמא 38 תל אביב מבצע משימות רבות ומורכבות

עורך דין תמא 38 תל אביב מבצע משימות רבות עבור לקוחו. כדי להבין על היקף המטלות העומדות לפניו צריך להכיר את הפרויקט. מדובר על חיזוק בניינים קיימים מפני רעידות אדמה. כדי לפתור בעיה זאת נוסדה תכנית מתאר ארצית שמטרתה היא עידוד בעלי הדירות לכניסה לפרויקט על ידי קבלת הטבות שונות. במהלכו  מוסיפה הרשות המקומית אחוזי בנייה על  השטח הקיים. בעלי הבית יכולים לקבל שטחים נוספים לצרכיהם דוגמת חניה, חדרים נוספים, מרפסות ועוד. הקבלן יכול לבנות דירות חדשות, למכור אותן וליהנות מההכנסות. עו"ד תמ"א 38 יכול לנהל עבור הדיירים את כל הצדדים  המשפטיים ולהכין את החוזים  השונים. למרות שהדיירים אינם מוציאים כסף עבור הבנייה הרי עדיין יש להם הוצאות מיסוי שונות. כך של היטלי השבחה, מיסי שבח ורכישה וכיוצא בזה.

מטלות שונות

קיימות מטלות שונות ובין היתר עדכוני הרישום בטאבו, משא ומתן מול הרשות המקומית לגבי נושאי מיסים, הסרת חסמים בירוקראטיים, קבלת פטורים בקשר להיטלי השבחה, בדיקת נושאי כופר חניה ועוד. כל טיפול יחסוך זמן ועשוי להקל מבחינה כספית כך שההשקעה בשכירת שירותיו משתלמת ביותר.

משרד בעל ניהול מוקפד

טל לונדון משרד עורכי דין מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני, מציאת פתרונות לסיטואציות מורכבות, יושרה והתמדה, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, התמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד יכולותיהם ואת התשתית הקיימת לטובת נוספים.

עורך דין תמ"א 38 תל אביב טל לונדון

עורך דין תמ"א 38 תל אביב

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

עוד בנושא

התנגדות לצוואה
התנגדות לצוואה

התנגדות לצוואה מחיר התנגדות לצוואה מחיר נקבע על פי מהות הטיפול הנדרש. כדאי לערב עורך דין בתהליך כבר בתחילת התהליך מאחר והוא יכול לנהל אותו היטב. צריך לציין, כי יש

קרא עוד »
עסקאות נדל"ן

נדל״ן מסחרי ומגרשים. מכירת ורכישת דירה. רכישת דירה מקבלן. רישום בניינים כבתים משותפים. נדל"ן לתושבי חוץ.

קרא עוד »
דילוג לתוכן